Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Okružní plavby - Zájezdy

Okružní plavby. Dovolená nemusí nutně znamenat pobyt v jediném letovisku. Okružní plavby na lodi Vám nabízí odpočinek, romantiku, zážitky z cizích zemí, výbornou lodní kuchyni, skvělou zábavu, příležitosti ke sportování, prohlídku přístavů, dobrou atmosféru na lodi. Plavbu na lodi ocení osoby každého věku. Plavba lodí patří k druhu dovolené, kde zkombinujete pobyt u moře s poznáním různých míst světa. Během jedné plavby máte možnost poznat mnoho míst i několik států během jediné plavby. Každý den navštívíte jinou destinaci a přesto se nebudete muset stěhovat, ale budete mít k dispozici vlastní kajutu a luxusní zázemí lodě. Na každém ostrově či v jiné destinaci máte možnost navštívit pevninu individuálně či si vybrat z nabídky fakultativních výletů.

sponzorované odkazy
Silvestr na lodi13.11.14, prodám
Silvestr na lodi ve středozemním moři? Nebo Karibiku? Užijte si letošní Silvestr netradičně. Vybírejte z naší nabídky na webových stránkách nebo pro bližší informace nám volejte.
Celá ČR
Kategorie inzerce: Dovolená > Zájezdy > Okružní plavbyDetail inzerátu

Počet položek: 1položek na stránku: 1

sponzorované odkazy
Datová úschovnaPublikuj článekRegistrovat se